سئو و بهینه سازی - ایده پردازان سبلان

سئو و بهینه سازی‏

بهینه سازی سایت یا سئو سایت چیست؟

بهینه سازی و سئو مهم ترین رکن و موفقیت یک وبسایت به شمار میرود.

سئو (Search Engine Optimization) یا بهینه سازی سایت جهت موتورهای جستجو، فرآیندی است که جدای از اهمیت آن در حضور مناسب در موتورهای جستجوی معتبر ، می تواند بازدهی وب سایت را افزایش داده و موجب جذب مخاطبان بیشتری جهت بازدید از سایت شما شود.
تمام استانداردهای لازم جهت بهینه سازی وب سایت برای بهبود عملکرد وب سایت ها تدوین شده است.

  • سئو (search-engine-optimization(SEO روشی برای ارتقاء یک وب سایت به منظور افزایش تعداد بازدیدکننده هایی است که از موتور های جستجو دریافت می کند.
  • سئو جنبه های متفاوتی دارد،از کلماتی که در وب سایت استفاده می کنید گرفته تا کیفیت لینک هایی که دیگر سایت ها به شما می دهند.
  • به عبارت دیگر سئو به این معناست : “اطمینان از این که ساختار وب سایت به سادگی و راحتی برای موتور جستجو قابل فهم است.
  • سئو تنها درباره ی “موتور” ها نیست بلکه در طرف مقابل به معنای ساخت وب سایت به طوری است که برای کاربران خوشایند باشد.

دانستی : اگه سایتی بهینه سازی و سئو انجام ندهد محکوم به شکست است

page-seo02

چرا باید از سئو یا بهینه سازی سایت استفاده کرد؟

اهمیت سئو یا بهینه سازی کردن سایت از آنجا ناشی می شود که اکثر مردم از موتورهای جستجو برای رسیدن به مطلب یا محصول مورد نظر خود استفاده میکنند.و اهمیت بهینه سازی جایی به اوج خود میرسد که اکثر مردم فقط به صفحه‌ی اول نتایج جستجو نگاه میکنند. بنابراین برای داشتن ترافیک بالا از طرف موتورهای جستجو، این مسئله الزامی است که سایت شما در صفحه‌ی اول نتایج جستجو قرار گیرد.

  • اکثر کاربران اینترنتی صفحات مورد نظر خود را از موتورهای جستجوی اصلی مانند گوگل، بینگ و یاهو پیدا میکنند، از اینرو بهینه سازی (سئو) مناسب کلید شما برای رسیدن به بازدید بیشتر است.
  • علاوه براین موتورهای جستجو همان چیزی را در اختیار کاربران قرار میدهند که آنها بدنبالش هستند به همین دلیل در مقایسه با تبلیغات اینترنتی مشتریان اعتماد بیشتری به سایت شما خواهند داشت و این امر ارزش سئو را دوچندان خواهد کرد.
  • کلمات جستجو شده توسط کاربران در موتورهای جستجو از اهمیت بالایی دارند، تجربه نشان داده است که جذب بازدیدکننده زیاد از طریق گوگل میتواند موفقیت هر شرکتی را تضمین کند، بازدید بدست آمده از روش سئو بر هر نوع تبلیغ برتری داشته و هزینه کمتری را نیز به شما تحمیل خواهد کرد.
  • هر وب سایتی که به سوی تجارت و بازرگانی حرکت میکند، باید صفحات وب خود را برای موتورهای جستجو بهینه سازی کند. هدف نهایی یک وب سایت جلب کاربران اینترنتی میباشد، و مطالعات نشان داده است که پهنه عظیمی از کابران اینترنتی وب سایت ها را در موتورهای جستجو پیدا کرده اند.

 کدام پکیج سئوی ایده پردازان سبلان مناسب شماست؟

پلن های سئو ما با توجه به نیاز وب سایت های مختلف تعریف شده‌ است و اگر شما، با توجه به میزان رقابت و گستردگی زمینه کاری خود، بسته مناسبی را انتخاب کنید، ظرف مدت ۴ ماه می‌توانید نتیجۀ کار را به صورت محسوسی در ورودی گوگل خود مشاهده کنید. در ادامه می‌توانید خدمات تمام بسته ها را، به صورت کاملاً شفاف و با تمام جزئیات مطالعه فرمائید.

 کدام پکیج سئوی ایده پردازان سبلان مناسب شماست؟
برنزی
ماهیانه ۶۵۰ هزار تومان
آموزش اصول اصلی
تحقیق کلمات کلیدی
بهینه سازی ۱صفحه اصلی در ماه
ساخت لینک در ۳۰ صفحه معتبر
رپورتاژ در ۱ وب سایت
فعالیت در شبکه اجتماعی گوگل پلاس
 
 
نقره‌ای
ماهیانه ۹۹۹ هزار تومان
آموزش اصول اصلی
تحقیق کلمات کلیدی
بهینه سازی ۲ صفحه اصلی در ماه
بهینه سازی ۴ مطلب وبلاگی در ماه
رپورتاژ در ۱ وب سایت
ساخت لینک در ۶۰ صفحه معتبر
ایجاد ۱ وبلاگ برای لینک سازی
فعالیت در شبکه اجتماعی لینکدین
طلایی
ماهیانه ۱٫۸۰۰ میلیون تومان
آموزش اصول اصلی
تحقیق کلمات کلیدی
بهینه سازی ۴ صفحه اصلی در ماه
بهینه سازی ۸ مطلب وبلاگی در ماه
لینک سازی در ۱۰۰صفحه معتبر
رپورتاژ در ۱ وب سایت
ایجاد ۲ وبلاگ برای لینک سازی
فعالیت در شبکه ی اجتماعی لینکدین و فیس بوک